Witamy na SwiatKonsol.pl

      Brak komentarzy do Witamy na SwiatKonsol.pl

Cześć,

jestem Marek i od wielu lat interesuje się konsolami. Wraz z braćmi postanowiliśmy zebrać wszystkie nasze doświadczenia i przedstawić na tej stronie.W swojej kolekcji mamy wiele konsol i cały czas ich liczba się powiększa dlatego powinno powstać dużo ciekawych wpisów.

Postaramy skupić się głównie na nowościach jak również całej scenie homebrew czyli przerabianiu i modowaniu konsol. Jesteśmy przeciwni piractwu i nie chcemy propagować go na tej stronie. Bardziej interesuje nas wyciąganie z konsol 100% mocy i ciekawych funkcji. Najnowszymi naszymi nabytkami są 2 konsole Switch – jedna modowalna a druga już po najnowszym patchu gdzie czekamy na aktualizacje i pojawienie się nowego exploit’a Deja Vu. Inne konsole, które mamy w swojej kolekcji to PSP, PS VITA, PS4, XBOX ONE, XBOX 360, Nintendo WII U i wspomniane wcześniej Nintendo Switch.

Strona w większości będzie bazować na naszych doświadczeniach i informacjach zebranych na zagranicznych forach. W polscie informacje są bardzo ograniczone i wydaje nam się, że trafimy w niszę.

Zapraszamy już za niedługo na aktualizacje informacji o Switch i PS4. Kolejne konsole pewnie z czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *