PS4 Jailbreak potwierdzony i działa na soft 7.55(aktualizacja)

(Aktualizacja z dnia 15.03.2021) MIRA została przeniesiona na nowy soft i można już odpalać backupy swoich ulubionych gier. Niestety jeszcze nie poprawiono skuteczności i dopiero przy dziesiątym razie może się uruchomić.

Wczoraj pojawiła się informacja, że kexploit wydany w styczniu od TheFlow wkońcu pozwala odpalić inne oprogramowanie. Jednym słowem można uzyskać dodatkowe możliwości na poprzedniej generacji konsol PS4. Informacja dotyczyła oprogramowania do 7.50 z adnotacją, że prawdopodobnie może działać również do 7.55.

Dzisiaj użytkownik https://twitter.com/sleirsgoevy wrzucił informacje, że kexploit działa również na 7.55 jednak potrzebuje poświecić więcej pracy przy nim. Z tego co można wyczytać w internecie to skuteczność niestety jest na bardzo niskim poziomie bo 9 na 10 razy zawiesza przeglądarkę. Jednak jak już się uruchomi to możemy odpalić dowolny payload. Niestety na ten moment nie działa MIRA czyli oprogramowanie do uruchamiania kopi zapasowych.

Nie pozostaje nic tylko poczekać na aktualizacje, która pewnie przyniesie odpalenie MIRA czy większą stabilność. Dajcie znać jak u was działa i za którym razem wskoczyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *