PS4 JAILBREAK – Jak przerobić konsole krok po kroku

PS4 Jailbreak – jak to wygląda obecnie?

Do uruchomienia kopi zapasowych gier trzeba mieć odpowiednią konsole z softem 5.07 i poniżej. Na ten moment nie ma możliwości odpalenia CFW dla najnowszych aktualizacji dlatego jeśli konsola jest podłączona do sieci i chcemy mieć najnowsze oprogramowanie to ten wpis nie jest dla was. Chodziły przecieki, że z czasem nowsze softy zostaną złamane i uruchomione kexploity ale nic takiego się nie stało i od dłuższego czasu tylko do numerka 5.07.

Jak zdobyć konsole z odpowiednim softem?

Wszystkie konsole, które były na rynku i umożliwiały odpalanie gier zapasowych zostały przechwycone i sprzedane z zyskiem dlatego obecnie ciężko trafić okazję. Warto przeszukiwać lokalne serwisy ogłoszeniowe tak aby konsola była maksymalnie z maja 2018 ale to też nie ma gwarancji bo sklepy mogą aktualizować przed wysyłką konsole. Najlepiej szukać i przed zakupem uruchomić tak żeby mieć pewność odpowiedniej wersji. Chyba, że interesuje nas już przygotowana specjalnie pod backupy to wystarczy odpalić największy serwis aukcyjny w Polsce.

Jak odpalić kexploit?

Bardzo prosto bo jeśli nasza konsola spełnia wymagania co do softu to wystarczy wejść w przeglądarce pod odpowiedni adres np ten

http://crack.bargains/505k/

Dajcie znać czy chcecie dalszą cześć i więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *