PS4 6.72 Jailbreak wydany przez Sleirsgoevy

Developer Sleirsgoevy wypuścił zaktualizowany hack dla softu 6.72. Ma to związek z wypuszczonym ostatnio kernel exploit od TheFlow. Sugerujemy jednak nie aktualizować konsoli ponieważ docierają do nas informacje, że nie jest w 100% działający i potrzeba wielu prób aby w końcu „zaskoczył”. Użytkownicy piszą, że nawet 9 na 10 prób jest nieudana bo wyskakują różnego rodzaju błędy a za każdym razem konsola musi być zresetowana.

Sugerujemy poczekać na aktualizację i zwiększenie skuteczności bo takie resetowanie konsoli może być frustrujące chyba, że ktoś ma już taki soft w konsoli to nie ma wyjścia. Hack tak jak w poprzednich odpala się przez przeglądarkę i jest dostarczony razem z MIRA czyli odpowiednio zmodyfikowanym softem.

https://github.com/sleirsgoevy/ps4jb

z tego linka możemy sobie sami skompilować wersje i wrzucić na nasz serwer ale jeśli nie mamy takiej możliwości to już są odpowiednie linki:

UWAGA: robisz to na własną odpowiedzialność. Każda ingerencja może spowodować, że konsola się nie odpali. Nie ponosimy za to odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *