PS4 6.72 Jailbreak wydany przez Sleirsgoevy

Developer Sleirsgoevy wypuścił zaktualizowany hack dla softu 6.72. Ma to związek z wypuszczonym ostatnio kernel exploit od TheFlow. Sugerujemy jednak nie aktualizować konsoli ponieważ docierają do nas informacje, że nie jest w 100% działający i potrzeba wielu prób aby w końcu „zaskoczył”. Użytkownicy piszą, że nawet 9 na 10 prób jest nieudana bo wyskakują różnego rodzaju błędy a za każdym razem konsola musi być zresetowana.

Sugerujemy poczekać na aktualizację i zwiększenie skuteczności bo takie resetowanie konsoli może być frustrujące chyba, że ktoś ma już taki soft w konsoli to nie ma wyjścia. Hack tak jak w poprzednich odpala się przez przeglądarkę i jest dostarczony razem z MIRA czyli odpowiednio zmodyfikowanym softem.

https://github.com/sleirsgoevy/ps4jb

z tego linka możemy sobie sami skompilować wersje i wrzucić na nasz serwer ale jeśli nie mamy takiej możliwości to już są odpowiednie linki:

UWAGA: robisz to na własną odpowiedzialność. Każda ingerencja może spowodować, że konsola się nie odpali. Nie ponosimy za to odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *