Nintendo Switch Lite

      Brak komentarzy do Nintendo Switch Lite

Zgodnie z przeciekami pojawiła się informacja o nowej wersji przenośnej konsolki Switch. 20 września pojawi się Nintendo Switch Lite, która zmienia podejście do tej konsoli. Po pierwsze to nie da się jej podłączyć pod TV czyli jest to w pełni przenośne urządzenie jak również zrezygnowano z opcji gry jako tablet z kontrolerami w rękach. Usunięto możliwość odpinana JoyCon’ów jak również brak wbudowanej wibracji i IR kamery ruchu. Zaprojektowaną ją tak aby uprościć konsole i dać maksimum przyjemności z gry przenośnej.

Dostępne będą 3 kolory czyli szary, żółty i turkusowy a cena na rynek amerykański to ok 200$ więc sporo jak na uboższy sprzęt. Wymiary konsolki to 91,1mm x 208mm x 13,9mm a ekran zmalał z 6,2cala do 5,5 cala. Rozdzielczość czyli 1280×720 została w obu przypadkach taka sama w raz z obsługą dotyku. Switch Lite będzie dużo lżejszy niż pierwowzór bo tylko 275g a standardowo było to 398g z JoyCon’ami.

Nintendo przygotowało zestawienie informacji dla kogo, który wariant konsoli będzie lepszy pod linkiem https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch/Which-Nintendo-Switch-is-right-for-you-/Which-Nintendo-Switch-is-right-for-you–1596110.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *