Informacje na temat premiery gry Cyberpunk

      Brak komentarzy do Informacje na temat premiery gry Cyberpunk

Przesunięcie premiery gry Cyberpunk to z jednej strony zrozumiały powód do niezadowolenia wielu fanów serii, ale z drugiej pewność, że producenci poważnie traktują graczy i chcą im udostępnić dopracowany tytuł. Jeżeli nie możesz się już doczekać rozpoczęcia przygody z najnowszą produkcją CD Projekt Red, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat daty premiery oraz samego tytułu.

  1. Data premiery gry Cyberpunk
  2. Czy warto czekać na nową grę od twórców Wiedźmina?
  3. Najważniejsze informacje na temat gry
  4. Modyfikowanie i ulepszanie postaci
  5. Przedpremierowe wydania Cyberpunk

Sprawdź, czy warto czekać na grę i gdzie warto ją zamówić w przedsprzedaży, aby uniknąć wysokich cen i jednocześnie zyskać dodatkowe gadżety.

Data premiery gry Cyberpunk

Aktualna data premiery gry to 17 września 2020 roku. Chociaż według wcześniejszych deklaracji tytuł miał się ukazać o wiele wcześniej, to twórcy zdecydowali się go przełożyć. Część osób krytykuje CD Projekt Red za takie postępowanie, jednak warto spojrzeć na to z innej strony. Dodatkowe miesiące pozwolą w jeszcze większym stopniu dopracować grę, dzięki czemu w dniu premiery gracze nie będą musieli się martwić błędami, a zamiast tego będą mogli czerpać przyjemność ze świetnej zabawy. 

Czy warto czekać na nową grę od twórców Wiedźmina?

Chociaż w branży gier renoma twórców nie zawsze przekłada się na jakość nowej produkcji, w przypadku twórców Wiedźmina wszystko wskazuje na to, że ich nowa gra spełni oczekiwania graczy. Ponad siedemnastoletnie doświadczenie w branży gier i jednocześnie możliwość pochwalenia się jedną z najpopularniejszych gier RPG ostatnich lat mówią same za siebie. Poprzednia gra tego studia otrzymała prestiżowe tytuły najlepszej gry roku (2015) oraz najlepszej gry RPG (2016). Nawet jeżeli spełni się tylko część obietnic złożonych przez pracowników studia, to i tak może być najgorętszą propozycją w całym sezonie 2020/2021.

Najważniejsze informacje na temat gry

Z udostępnionych dotychczas materiałów wynika, że Cyberpunk 2077 będzie miał oszałamiającą grafikę, którą docenią nie tylko posiadacze wydajnych komputerów, ale również użytkownicy konsol najnowszej generacji. Miasto, po którym gracz będzie się poruszał podczas gry ma w niesamowitym stopniu tętnić życiem. Przygody przeżywane w świecie gry umili muzyka, na którą składają się przeboje największych gwiazd rocka, rapu oraz techno. Są to między innymi Nina Kraviz, Grimes oraz A$AP. Warto również wspomnieć o wyjątkowej akcji, na jaką zdecydowali się producenci. Otóż zatrudnili oni jednego z najpopularniejszych obecnie aktorów, Keanu Reevesa do promocji tytułu. Wcieli się on również w rolę jednego z bohaterów towarzyszących graczowi podczas rozgrywki. Tym, co wyróżni Cyberpunk na tle innych gier, ma być wysoka różnorodność zadań i czynności, które trzeba będzie robić podczas grania. Walka i hakowanie maszyn to niejedyne sposoby rozegrania starcia, gdyż w zależności od swoich preferencji gracz może postawić na negocjacje lub inne działania. Większość dostępnych w grze zadań można będzie rozegrać na różne sposoby, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł liczyć na inne wrażenia.

Modyfikowanie i ulepszanie postaci

Jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie obiecują twórcy nowej gry jest możliwość modyfikowania bohatera. Chodzi o nowoczesne cyberimplanty, dzięki którym gracz może poprawić celność, szybkość oraz umiejętności bojowe swojej postaci. Daje to ogromne pole do popisu, a dzięki dowolnemu zestawianiu ulepszeń możesz stworzyć postać, która będzie idealnie odpowiadała twoim oczekiwaniom.

Przedpremierowe wydania Cyberpunk

Ze względu na to, że premiera Cyberpunk 2077 została przesunięta, część osób wstrzymuje się z zamawianiem wydań przedpremierowych. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że są to starannie zaplanowane edycje, które oprócz samej gry (na PC, Xbox lub PS4) zawierają również liczne dodatki. Szczegóły każdego wydania mogą się nieco różnić w zależności od wybranego wariantu, jednak w porównaniu z grami innych firm każde z nich prezentuje się naprawdę świetnie. Przykładem może być cyberpunk 2077 pc, którą już teraz możesz zamówić w popularnym sklepie z elektroniką. Na wspomniane wydanie składa się elegancki steelbook, który będzie świetnie wyglądał na półce, kod aktywacyjny pozwalający na zainstalowanie gry, mapa Night City (miejsca, w którym toczy się cała akcja Cyberpunk), pocztówki z Night City, unikalne naklejki oraz specjalne kompendium wiedzy. Dzięki niemu będziesz mógł w jeszcze większym stopniu zanurzyć się w świecie przyszłości stworzonym przez cenione polskie studio. Oprócz licznych gadżetów, w zestawie znalazły się także dodatki cyfrowe. Każdy nabywca takiego egzemplarza zyska możliwość pobrania ścieżki dźwiękowej z gry Cyberpunk 2077, podręcznika oraz tapet nawiązujących do świata gry. Aktualna cena tej edycji to 199,00 złotych. Podobnie jak wcześniejsze tytuły studia, gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej z pełnym dubbingiem. Ułatwi to śledzenie głównej fabuły oraz wątków pobocznych tym osobom, które nie znają dobrze języka angielskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *