Długo wyczekiwana premiera gry Fifa 20

      Brak komentarzy do Długo wyczekiwana premiera gry Fifa 20

Kolejne odsłony serii Fifa to nie tylko tytuły, które przyciągają graczy z całego świata i oferują setki godzin zabawy na najwyższym poziomie, ale również jedne z tych nielicznych gier, które z każdą kolejną częścią stają się jeszcze lepsze.

  1. Na czym zagrać w nową Fifę?
  2. Przedpremierowy zakup gry Fifa 20
  3. Zmiany wprowadzone w najnowszej odsłonie serii
  4. Polskie akcenty w grze Fifa

Odsłona oznaczona liczbą 20 wprowadza wiele rewolucyjnych zmian, nowy tryb oraz skupienie się wyłącznie na konsolach najnowszych generacji i komputerach. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć przed zakupem i dlaczego warto już teraz zamówić wydanie przedpremierowe.

Na czym zagrać w nową Fifę?

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, tym razem twórcy zrezygnowali z kompatybilności wstecznej i nową Fifę będziesz mógł uruchomić wyłącznie na komputerach PC oraz najnowszych konsolach. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej dopracowana i posiada lepszą grafikę. Lista konsol, na których zagrasz w nową odsłonę zawiera: Xbox One, PlayStation 4 oraz stale zyskującą na popularności Nintendo Switch. Ta ostatnia da ci niepowtarzalną możliwość zabrania ulubionej gry w dowolne miejsce i rozegrania szybkiego meczu nawet podczas przerwy w pracy lub w podróży. W przypadku wersji na PC gracze mają dwie możliwości. Pierwsza z nich to skupienie się wyłącznie na radości płynącej z gry. Wówczas do uruchomienia gry Fifa 20 wystarczą starsze komputery (a więc takie, które mają kartę graficzną typu AMD Radeon HD 7850 2 GB lub Nvidia GeForce GTX 660, 8 GB pamięci RAM i 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym). Jeżeli jednak chcesz w pełni docenić ulepszoną grafikę i wszystkie wprowadzone zmiany, powinieneś posiadać procesor typu INtel i5-3550 lub AMD FX 8150 oraz kartę graficzną odpowiadającą AMD Radeon R9 270X lub Nvidia GeForce GTX 670. W obu przypadkach niezbędny będzie również stały dostęp do internetu. Co ważne, nie dotyczy to wyłącznie gry online z innymi graczami, ale również samego zainstalowania tytułu na dysku. Jak widać mniej kłopotliwy jest wybór gry na PS4, dzięki czemu nie musisz przejmować się konfiguracją sprzętu, tylko w dowolnym momencie możesz zagrać mecz ze znajomymi. Możesz więc skorzystać z promocyjnych cen na konsole firmy Sony, które znajdziesz w kategorii https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4.bhtml.

Przedpremierowy zakup gry Fifa 20

Nawet jeżeli z reguły unikasz zakupu gier przed premierą – co jest uzasadnione w przypadku tytułów, które wbrew zapowiedziom twórców mogą okazać się słabe – to dla Fifa20 możesz spokojnie zrobić wyjątek. Oprócz tego, że dopracowano fizykę piłki (między innymi poprzez wprowadzenie nowych trajektorii strzałów i zaimplementowaniu praw fizyki), ulepszono sztuczną inteligencję, a ruchy piłkarzy stały się bardziej naturalne, to zamawiając grę w przedsprzedaży uzyskasz atrakcyjne dodatki, które w innym przypadku nie będą dostępne. Zamawiając grę Fifa ze sklepu https://www.euro.com.pl/cms/fifa.bhtml będziesz miał dostęp do wyjątkowych strojów FUT, a raz w tygodniu zyskasz złotą paczkę rzadkich kart. Do tego dochodzi ikona na wypożyczenie oraz możliwość zagrania w najnowszą Fifę nawet na 3 dni przed oficjalną premierą. Gra dostępna jest w edycji standardowej oraz mistrzowskiej, które różnią się bonusową zawartością. 

Zmiany wprowadzone w najnowszej odsłonie serii

Pomijając zmiany, których najbardziej oczekiwali gracze – a więc ulepszenia grafiki, dodania większego dynamizmu, odświeżenia wielu elementów gry i dodania możliwości poruszania się z piłką na boki – EA Sports wprowadziło również specjalny tryb o nazwie VOLTA. Dzięki niemu zyskasz niepowtarzalną możliwość poznania kultury meczy ulicznych, z których każdy może być rozgrywany na innej arenie oraz w innym formacie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś poprowadził swoją ulubioną drużynę (w grze Fifa znajdziesz wszystkie popularne kluby) i spróbował swoich sił przeciwko legendom ulicznych potyczek. Zamiast więc ryzykować, że kupiona przez ciebie gra na konsolę z bogatej oferty https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4.bhtml nie spełni twoich oczekiwań, postaw na najnowszą odsłonę popularnych zmagań piłkarskich i rozegraj mecze na niespotykanym dotąd poziomie.

Ponieważ Fifa 20 posiada zawartość UEFA Champions League oraz Europa League (co dotyczy wszystkich dostępnych w sprzedaży edycji, w tym również gry PS4), w grze znajdziesz oficjalne postacie tysięcy znanych i lubianych piłkarzy z całego świata. Nie zabrakło również polskich akcentów. Oprócz polskiego komentarza, za który odpowiadają D. Szpakowski oraz J. Laskowski będziesz, są to tacy zawodnicy, jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny oraz Krzysztof Piątek. Warto zauważyć, że dwóch z nich (Lewandowski i Szczęsny) znaleźli się w gronie 100 zawodników dysponujących najwyższymi umiejętnościami w całej grze. W Fifa 20 to ty decydujesz, kto znajdzie się w twojej drużynie i z kim rozegrasz następny mecz. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył zespół marzeń i zdobył nim mistrzostwo.

Polskie akcenty w grze Fifa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *